Szkoła rodzenia

Od roku 2017 prowadzę szkołę rodzenia dla polskich kobiet z całego świata. Początkowo zajęcia odbywały się wyłącznie online, a już pół roku od startu ruszyły pierwsze zajęcia stacjonarne w UK. Prowadziłam również warsztaty w Polsce na zaproszenie Sandry Stępień – fizjoterapeutki uroginekologicznej, która prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży i po porodzie. W lokalnym szpitalu miałam okazję prowadzić zajęcia ze szkoły rodzenia, omawiając tematy porodu w domu, wodzie i karmienia piersią.

Zajęcia, które prowadzę, są wyjątkowe, pełne mocy i pozytywnej wizji porodu. Po moich zajęciach będziesz czuła się pewniej i spokojniej. Zaplanujesz swój poród i będziesz wiedzieć, co chcesz, a czego nie chcesz. Jestem osobą, która kładzie ogromny nacisk na wiedzę medyczną. Zawsze możesz liczyć na to, że jestem przygotowana do pracy, wyposażona w źródła badań naukowych i zaleceń towarzystw położniczych i ginekologicznych.

 

Opinie

“Czas uciekał nam nieubłaganie, nawet nie wiadomo kiedy. Jestem mega zadowolona z poświęconej mi uwagi i czasu, z całej wiedzy, która została mi przekazana. Dla mnie takie warsztaty mogłyby trwać cały tydzień i nadal byłoby o czym mówić. Przede wszystkim jestem zadowolona z tego, że nawet mój Mąż zaczął zadawać dociekliwe pytania. A co najważniejsze, że teraz na pewno nie będę się obawiać porodu, bo dokładnie wiem (w teorii oczywiście) jak się zachować od momentu pierwszego skurczu, aż do samego wyjścia ze szpitala. Ta wizyta rzuciła trochę światła na to, co dzieje się z kobietą w ciąży i myślę, że dzięki temu, będę mieć trochę więcej zrozumienia i wsparcia ze strony Męża. Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony nam czas i siły. Polecam gorąco każdej przyszłej mamie, bo najważniejsze to być świadomym tego, co nas czeka i wyczekiwać tego porodu z utęsknieniem, a nie strachem”

“Ania cudowna osoba.
Duża wiedza i chętne odpowiada na każde pytanie.
Potrafi rozwiać każdą wątpliwość. Jestem pod wrażeniem przeprowadzonych zajęć w przemiłej atmosferze.
Serdecznie polecam!”

Pozwól mi być blisko podczas najważniejszego dnia twojej rodziny!