To pełen kurs Szkoły Rodzenia online. Kurs modułowy online jest idealny w sytuacji, kiedy nie możesz dojechać na zajęcia stacjonarne lub chciałabyś mieć szybki dostęp do tradycyjnej szkoły rodzenia. Kurs ten przygotuje Cię kompleksowo do porodu i nawigowania przez system opieki medycznej w UK.  Jeśli chciałabyś bardziej spersonalizowaną opiekę zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą Kursu Indywidualnego lub Opieki Porodowej.

ZAWARTOŚĆ KURSU

MODUŁ 1

Jak to wygląda?

Otrzymujesz dostęp do kursu na specjalnej platformie.

Czego możesz ode mnie oczekiwać?

Materiały edukacyjne, najnowsze rekomendacje światowych organizacji. Tylko najnowsza wiedza poparta badaniami. 5 tygodni nauki.

Ilość modułów:

łącznie 5 modułów

Cena za całość:

£89

O czym są moduły?

Ciąża w UK i Twoje prawa

Fizjologia Porodu i Przygotowanie do porodu

 Poród i Techniki Relaksacyjne

Ochrona Krocza i Trzecia Faza Porodu

Opieka nad dzieckiem i Karmienie Piersią

Twoje pytania – Sesja Live Q&A

 

BONUSY

eBook “Żywienie w Ciąży”

eBook “Przewodnik dla partnera”

nagranie mp3 wizualizacji relaksacyjnej

 

 

 

Opinia

“Zdecydowanie polecam Anię i szkołę rodzenia a jej wykonaniu. Spotkania z nią , mimo, że odbywały się online, nie były pozbawione profesjonalizmu oraz fachowej i merytorycznej wiedzy podanej w bardzo przystępnej formie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki tym spotkaniom przestałam obawiać się zarówno porodu, jak i pierwszych chwil z dZieckiem. Wiedza, którą się ze mną podzieliła okazała się zdecydowanie praktyczna i śmiało mogę powiedzieć, że korzystam jej rad w tej chwili, kiedy synek ma już miesiąc. Ania to bardzo ciepła i empatyczna osoba, można pytać ja absolutnie o wszystko i na pewno dostanie się fachową odpowiedź. 😉 bardzo, bardzo polecam taką formę szkoły rodzenia- zwłaszcza ze spotkania odbywały się zawsze w tzw “wolnej chwili” przy kawie i bez konieczności wychodzenia z domu. Dla mnie bomba!”

Pozwól mi być blisko podczas najważniejszego dnia twojej rodziny!