poznaj team

team:

Cześć! Nazywam się Laura, jestem mama dwójki chłopców. Pasjonują mnie… porody 🙂
Moja przygoda z doulowaniem rozpoczęła się w marcu 2020 podczas zajęć organizowanych przez Red Tent Doulas, ale powołanie do tego zawodu poczułam nieco wcześniej, podczas przygotowywań do porodu naturalnego w domu po wcześniej odbytym cesarskim cięciu.

Udany Vbac to suma wielu czynników – wymaga dużego przygotowania, chęci, wiary w możliwości swojego ciała. Wierzę że może to być również wspaniała droga do odkrycia źródła swojej pierwotnej, tajemniczej mocy. Wierze, że dobry poród jest wtedy, kiedy kobieta rodzi godnie, ma poczucie sprawczości a jej prawa I potrzeby są respektowane. Niezależnie od miejsca i rodzaju porodu – zapewnię Ci wsparcie I pomoc w zdobywaniu wiedzy dzięki której będziesz w stanie świadomie podejmować decyzje dotyczące ciąży i porodu.

Cześć! Mam na imię Angelika, jestem trainee doula pod mentoringiem Ani Rutkowskiej, ktora to zarazila mnie swoja pasja do opieki nad kobietami spodziewajacymi sie dziecka oraz ich partnerami.
Jestem czlonkiem Red Tent Doulas UK oraz Polish Village – International Association for Polish Doulas.

Na codzień jestem mama Aleksandra i administratorem księgowym w agencji pracy. Od zawsze bylam osoba która czerpała wewnętrzną energię z niesienia pomocy innym. Opiekuńczość, dobro i cierpliwość ale i mocne stąpanie po ziemi to moje cechy przewodnie! Od kiedy sama zostałam mamą poczułam silną potrzebę dzielenia się zdobyta wiedza i doświadczeniami oraz szerzenia świadomości przyszłych mam.

Obecnie, pod patronatem Red Tent Doula’s UK dopełniam trening na pełnoetatową Doule. W najbliższej przyszłości mam w planach zorganizować Kręgi Kobiet w mojej okolicy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na głównej stronie pod zakładką Krąg Kobiet.

Jeśli czujesz się osamotniona lub zagubiona w tak ważnym a zarazem jednym z najpiękniejszych momentów w swoim życiu możesz na mnie liczyć, że pomogę Ci się przygotować mentalnie. Przygotujemy Cię na zdrowy, bezpieczny ale i ekscytujący poród Twojego maleństwa.