poznaj team

team:

Hej! Nazywam się Ania i jestem mamą 2 chłopców. Jednego rodziłam w Polsce w szpitalu a drugiego w domu w UK w wodzie. Zanim zostałam doulą byłam perinatal and breastfeeding supporter w lokalnym childrens centre. Prowadziłam tam przez rok grupę wsparcia dla mam karmiących piersią.

Jestem pedagogiem z wykształcenia, studiowałam dietetykę. W UK uzyskałam tytuł Nutritional Therapist. Jestem doulą od 2017 roku i pracuje w okolicach Middlands, UK. 

Prowadzę szkołę rodzenia, kręgi kobiet, darmowe mleczne poranki dla mam karmiących piersią, towarzysze rodzinom w drodze do rodzicielstwa, mentoruje i prowadzę kursy kobiecej energii w biznesie. 

Trenowałam ze Spinning Babies w 2019 roku, mam również uprawnienia postnatal yoga teacher. Obecnie robię certyfikację z terapii traumy poporodowej i już niedługo zacznę studia położnicze!

 

Cześć! Nazywam się Laura, jestem mama dwójki chłopców. Pasjonują mnie… porody 🙂
Moja przygoda z doulowaniem rozpoczęła się podczas przygotowywań do porodu naturalnego w domu po wcześniej odbytym cesarskim cięciu. Jestem doulą, instruktorem hypnobirthing, spacjalistką opd porodu domowego i naturalnego po cesarskim cięciu.

Udany poród to suma wielu czynników – wymaga dużego przygotowania, chęci, wiary w możliwości swojego ciała. Wierzę że może to być również wspaniała droga do odkrycia źródła swojej pierwotnej, tajemniczej mocy. Wierze, że dobry poród jest wtedy, kiedy kobieta rodzi godnie, ma poczucie sprawczości a jej prawa I potrzeby są respektowane. Niezależnie od miejsca i rodzaju porodu.

Prywatnie jestem mamą dwójki chłopców, starszy urodzony przez cesarskie cięcie a młodszy naturalnie, w domu. Na moim instagramowym profilu swiadomy.vbac dzielę się z wami wiedzą okołoporodową opartą na dowodach naukowych oraz osobistych doświadczeniach.

Pracuje z Anią w zespole jako doula oraz razem tworzymy grupową szkołę rodzenia online.

 

Hej! Prywatnie jestem mamą 4.5 synka, mieszkająca w Anglii od ponad 10 lat. Na co dzień pracuje dla NHSu jako Środowiskowe wsparcie laktacyjne (Infant Feeding Support Worker)

Czekam na certyfikację  jako doradca laktacyjny (breastfeeding councellor) , którą ukończyłam z świetną organizacją Association of Breastfeeding Mothers, i która otrzymam po ukończeniu pierwszego pół roku wolontariatu na infolinii National Breastfeeding Helpline.

Wspieram lokalne Polki poprzez warsztaty grupowe i indywidualne o przygotowaniu do karmienia piersią jak również wsparcie laktacyjne po porodzie. Prowadzę LaktoMoc na Facebook. 

Edukując się o karmieniu w ciąży, dajesz sobie szansę aby po pierwsze podjąć poinformowaną decyzję na temat sposobu karmienia, szalenie zwiększyć swoje szanse na “sukces” (jakąkolwiek przyjmie on dla Ciebie definicje) jak i zapewnić sobie spokojniejszy połóg. Będziesz lepiej przygotowana na realia życia z noworodkiem w czwartym trymestrze. 

Pracuje z Anią w zespole jako doula oraz razem tworzymy grupową szkołę rodzenia online.