Każda Kobieta zasługuje na dobry poród, na taki, który nada jej mocy i przetranformuje jej życie na zawsze. Dobry, bez względu na sposób, w jaki urodziła swoje dziecko. Wydobywam z Kobiet ich wewnętrzną moc i uczę o tym jak działa ich ciało. Oddaję decyzyjność w Twoje ręce. Bo możesz i potrafisz.

Czujesz, że odkąd jesteś w ciąży, straciłaś kontakt ze swoim ciałem. Jesteś domem dla nowego człowieka. To trudna i nowa sytuacja. Chcesz podejmować jak najlepsze dla niego decyzje, ale czasem boisz się. Boisz się rzeczy, których nawet nie umiesz sprecyzować. Strach przed nieznanym to normalny stan! Przechodzimy to wszystkie. Pozwól mi Cię prowadzić, oddać Ci stery. Pokazać, jak być asertywną i zadbać o ciało i duszę.

Kiedy w 2012 urodziłam moje pierwsze dziecko, miałam wrażenie, że wiem jeszcze mniej, niż przed porodem. Postanowiłam wtedy, że dowiem się wszystkiego, co mogę o tym, co się wydarzyło i zgłębię tajniki pozytywnego porodu.
W 2016 roku postanowiłam zostać doulą. Miałam wtedy, po wielu miesiącach edukacji, ogromny moment AHA! Postanowiłam przetestować teorię w praktyce. Potrzebowałam do tego tylko… zajść w ciążę i urodzić! Ha!
Mój plan się powiódł na początku 2017 roku, kiedy to na świat przyszedł mój syn. Urodzony w domu, w wodzie. Urodziłam go sama. Sama zarządzałam swoim ciałem w porodzie, sama nim kierowałam.
Po tym doświadczeniu miałam ochotę krzyczeć do każdej napotkanej przeze mnie ciężarnej: Możesz mieć super poroód! Chodź, opowiem Ci, jak to zrobić! I tak właśnie powstała potrzeba i mój projekt szkoły rodzenia.

Szkoła, która nauczy Cię, jak pracuje Twoje ciało, co jest dobre w porodzie. Jak sprawić, żeby poród był szybszy, gładszy i mniej bolesny.

W 2017 roku po odbyciu kursów na Breastfeeding and Perinatal Supporter pod opieką Nottinghamshire NHS i Unicef UK, zaczęłam prowadzić grupę wsparcia dla mam karmiących piersią w lokalnym Children’s Centre. Następnie rozpoczęłam trening na doulę, który łącznie trwał 9 miesięcy i na koniec 2017 otworzyłam Szkołę Rodzenia online dla polskich mam z całego świata. Szybko po sukcesie zajęć 1-1 rozpoczęłam zajęcia grupowe, jednocześnie wspierając kobiety podczas porodu i po nim. Do końca roku 2019 pracowałam z ponad 120 parami w całej Anglii, Szkocji i z Irlandii. W 2019 szkoliłam się pod okiem Rachel Shapiro nad metodą pracy z ciałem w ciąży i porodzie Spinning Babies. Wraz z końcem 2019 roku uzyskałam status Recognised Doula przez Stowarzyszenie Doula UK.